کد خبر: 39827
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
آسفالت

استاندار آذربایجان غربی گفت: یک کیلومتر از مسیر دسترسی به روستای گردشگری گلمرز ارومیه در اسرع وقت آسفالت شود.

به گزارش روستانیوز به نقل از مهر، محمدصادق معتمدیان، عصر دوشنبه در بازدید از روستای گردشگری گلمرز ارومیه اظهار کرد: تالاب گلمرز یکی از جاذبه‌های گردشگری طبیعی ارومیه است که سالانه مسافران زیادی از این تالاب بازدید می‌کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت‌های بالای این روستا می‌توان برای ایجاد واحدهای بوم‌گردی، فروشگاه‌های فروش محصولات لبنی، فروش کباب انواع ماهی و آبزیان اقدام کرد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: باید با تسهیل امور برای جذب سرمایه‌گذاری در این روستا اهتمام جدی داشت تا امکانات رفاهی و تفریحی نیز برای گردشگران ایجاد شود.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه گفت: با ایجاد بازارچه فروش صنایع‌دستی و فروشگاه‌های عرضه محصولات محلی و ارگانیک در سیلوانا می‌توان از ظرفیت مردم این منطقه برای توسعه گردشگری بهره برد.

معتمدیان اظهار کرد: این مجتمع یکی از ظرفیت‌های مهم توسعه گردشگری و جذب گردشگر در سیلوانا بوده و وجود چنین چنین مجتمع‌هایی برای جذب گردشگر در منطقه لازم است.

استاندار آذربایجان غربی افزود: برای توسعه گردشگری باید از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد و مردم منطقه به خوبی استفاده کرد چرا که مشارکت مردم زمینه را برای جذب سرمایه و تقویت زیرساخت‌های گردشگری فراهم می‌کند.

معتمدیان تصریح کرد: سیلوانا ظرفیت تبدیل به یک قطب گردشگری در سطح جهان را دارد که برای این منظور نیاز است که ظرفیت‌های گردشگری در اینجا تقویت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =