کد خبر: 9136
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
وزارت جهاد

رییس ستاد مبارزه با کرونا در وزارت جهاد کشاورزی و مدیرعامل مرکز پزشکی شهید شوریده، از آغاز مرحله سوم غربالگری برای مقابله با ویروس کرونا در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

به گزارش روستانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، دکتر سید حسن موسوی، گفت: با توجه به شیوع فصل سرما و همه گیری سریع تر بیماری کرونا، مرکز پزشکی شهید شوریده به عنوان مرکز غربالگری وزارت جهاد کشاورزی، مراقبت بیشتر را در دستور کار خود قرار داد و مرحله سوم غربالگری را آغاز کرده است.

وی افزود: این مرکز با همکاری مدیریت رفاه و پشتیبانی همزمان با بازرسی های هفته ای از ساختمان های وزارت جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و درمانی، با دایر کردن اتاق سلامت با حضور پرستار و کارشناس بهداشت از تاریخ بیستم مهرماه، تجهیزات لازم برای معاینه و بررسی علائم کارمندان و پاسخگویی به سوالات آنان، اهداف مراقیتی و حفظ سلامت کارکنان را دنبال می کند و در مرحله اول ۴۵ نفر از کارمندان بخش خدمات و آبدارچی توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفتند.

رییس ستاد مبارزه با کرونا در وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: این ستاد در نظر دارد، مرکز پزشکی شهید شوریده در طرحی جامع و گسترده با جمع آوری اطلاعات مربوط به سلامت کارکنان از جمله بررسی بیماری زمینه ای، سابقه ابتلا و یا سفر به مناطق پر خطر و ... وضعیت سلامتی آنان را مورد بررسی قرار داده و تک تک کارکنان را از ابتلا و پیگیری مراحل درمان تا بازگشت به کار همراهی کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =