۳۴

فرمانده انتظامی مازندران، از کشف دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریالی انواع کالای قاچاق در شهرستان بهشهر خبر داد و گفت: ۱۳ واحد صنفی عرضه کننده کالای قاچاق تعطیل شدند.

به گزارش روستانیوز، سردار سیدمحمود میرفیضی گفت: در اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کنترل کالاهای سلامت محور، ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدمات اطلاعاتی موفق به شناسایی واحدهای صنفی عرضه کالای قاچاق و فاقد استاندارد در این شهرستان شدند.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این طرح ماموران با همکاری نمایندگان اداره دخانیان و اداره صنعت ،معدن و تجارت آن شهرستان، در بازدید از این واحدهای صنفی موفق به کشف ۸ قلم کالای قاچاق شامل لوازم تحریر، لوازم آرایشی و بهداشتی، سیگار ، مواد غذایی و لوازم یدکی شدند.
 
سردار میرفیضی ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این ارتباط ۱۲ نفر دستگیر شدند.
 
وی از پلمب ۳ واحد صنفی عرضه کننده کالای قاچاق در آن شهرستان خبر داد و اظهار داشت:پس از تحویل کالاهای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان متهمان نیز به مرجع قضائی معرفی شدند.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران یکی از موانع مهم عدم شکوفایی هر کشوری را قاچاق کالا برشمرد و افزود : پلیس به عنوان یکی از اصلی ترین متولیان امر مقابله با قاچاق کالا نقش مهمی در تحقق اهداف اقتصادی کشور دارد.
 
سردار میرفیضی با اشاره به ضرورت استفاده از کالاهای داخلی به منظور حمایت از کار و تولیدات داخلی به مردم توصیه کرد: ضمن خودداری از مصرف کالاهای خارجی که به صورت غیر مجاز و قاچاق وارد کشور شده و از نظر بهداشتی نیز فاقد کیفیت هستند، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالاهای قاچاق مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

آخرین اخبار