سید مصطفی علوی

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: آران و بیدگل از نظر بهره مندی از گاز طبیعی جزء شهرستان های سبز استان به شمار می رود. 


سید مصطفی علوی در جلسه ویدئو کنفرانس به منظور بررسی وضعیت گازرسانی شهرستان آران وبیدگل اظهار کرد: آران و بیدگل از نظر بهره مندی از گاز طبیعی جزء شهرستان های سبز استان به شمار می رود و تاکنون 4 شهر و 12 روستا و بالغ  بر 39 هزار و 356 مشترک در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند.
وی در خصوص مصوبات شورای اقتصاد در آران و بیدگل، بیان داشت: مصوبات شورای اقتصاد تا سال 1402 فرصت اجرایی دارند و به محض تامین اعتبار و نقدینگی مورد نیاز، اجرایی خواهند شد.
این مقام سئول افزود: صنایع فاقد گاز این شهرستان اعم از؛ مرغداری ها و دامداری ها و سایر صنایع که شبکه گازرسانی برای آنها اجرا نشده است، از طریق شرکت پخش فرآورده های نفتی می توانند سوخت مایع دریافت نمایند.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در خصوص تقسیط قبوض گاز بهای برخی از واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: با توجه به شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا، انجام این مهم به منظور حمایت از واحدهای تولیدی واحد شرایط به رئیس اداره گاز شهرستان تفویض می شود تا در شرایط خاص و با حمایت فرمانداری در مدت محدود این تقسیط انجام شود.
علوی، با تاکید بر محدودیت تامین منابع مالی برای پروژه های جدید طی سال جاری، افزود: اقدامات طراحی و مطالعات شبکه گذاری جاده کاشان به ابوزیدآباد انجام شده و پس از اخذ مجوزهای مربوطه و تامین اعتبار مورد نیاز عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.
وی، همچنین در خصوص جابجایی شبکه گاز واقع در جاده فخره که در حال تعریض می باشد، گفت: ظرف یک ماه آینده این پروژه اجرایی خواهد شد.
مهندس علوی، با اشاره به اینکه تا قبل از مهرماه سالجاری علمک و انشعابات مورد تقاضای مردم اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: به منظور حمایت از واحدهای تولیدی شهرک جدید صنعتی( شهرک قاضی)، می بایست ساختمان ایستگاه، توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان احداث گردد تا برای راه اندازی ایستگاه گاز آن اقدام کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در پاسخ به درخواست  گازرسانی به منطقه مسکونی احداث شده بلوار دانشگاه که تاکنون حدود 15 واحد آن احداث گردیده، گفت: با توجه به اینکه آسفالت کنارگذر بلوار مذکور انجام شده است، جهت جلوگیری از تخریب مجدد آن و حفظ مبلمان شهری، بزودی این طرح در دست اجرا قرار خواهد گرفت. 
علوی، در خصوص نصب 200 انشعاب مورد تقاضای مجتمع390 واحدی رزلند بیان داشت: از هفته آینده نصب علمک های این پروژه آغاز خواهد شد و همچنینگاز بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) واقع در میدان ولیعصر این شهرستان نیز در هفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =