کد خبر: 8268
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
فاطمه خمسه

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خواستار تسهیل و تسریع در روند اجرای طرح حدنگاری و اطلاعات توصیفی و مکانی عرصه‌های کشاورزی شد.

به گزارش روستانیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما، فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در دیدار با نمایندگان شرکت‌های مهندسی حدنگاری «کاداستر» اراضی کشاورزی استان اظهار کرد: مدیران جهاد کشاورزی و منابع طبیعی امور شرکت‌های حدنگار اراضی استان قزوین را تسریع کرده و نگاه تسهیل‌گرانه داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: عملیات حدنگاری به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع در تعیین حدود اراضی کشاورزی به شمار می‌رود، بنابراین امور این شرکت‌ها نباید با مشکلی مواجه شوند.

خمسه با بیان اینکه پاسخ به مطالبات مهندسان حدنگاری در دستور کار جهاد کشاورزی قرار دارد، اظهار داشت: بیشتر مطالبات مربوط به حوزه امور اراضی و منابع طبیعی است که بایستی در این رابطه همکاری‌های بیشتری صورت پذیرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان بیان داشت: با توسعه حدنگاری در اراضی کشاورزی، مشکلات حقوقی، تداخلات و تعیین تکلیف وضعیت اراضی مشخص و به دنبال آن مشکلات اساسی ناشی از صدور سند نیز حل می‌شود.

خمسه خاطرنشان کرد: امروز در میان مهندسان کاداستر امور اراضی استان قزوین جوانان نخبه و فعالی وجود دارد که باید بیش از پیش از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.

در این نشست نمایندگان شرکت‌های مهندسی ضمن تشکر از حمایت‌های سازمان جهاد کشاورزی خواستار تسهیل امور و پیگیری سازمان در خصوص رفع موانع و چالش‌های آنان در ارتباط با سایر دستگاه‌ها شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =