رضا مدرس

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: طبق تفاهمنامه میان سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری ها کشور با بسیج سازندگی، راه اندازی کسب و کارهای اشتغالزا در شهرستان بشاگرد با همکاری استانداری هرمزگان و بسیج سازندگی استان کلید خورد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایلنا، رضا مدرس در حاشیه جلسه ویدیو کنفرانس هم اندیشی در پیشبرد توسعه ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور، با اشاره به انعقاد تفاهنامه میان سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان بسیج سازندگی اظهار کرد: این تفاهمنامه در سطح کشور منعقد شده و در هرمزگان با هماهنگی و همکاری خوبی که میان استانداری هرمزگان، فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) و فرمانده بسیج سازندگی استان وجود دارد طبق برنامه ریزی صورت گرفته پیش می رود.

وی اضافه کرد: هم افزایی ظرفیت های مشترک برای توسعه زیر ساخت های فنی و عمرانی و خدماتی در راستای کمک به رونق اشتغال کارآفرینی و توسعه اقتصادی در شهرستان بشاگرد موضوع تفاهم صورت گرفته است.

مدرس با اشاره به هدف عملیاتی کردن این تفاهم نامه در هرمزگان تاکید کرد: راه اندازی کسب و کارهای اشتغال زا در بشاگرد به منظور توانمندسازی اقتصادی مردم این شهرستان، هدف مشترک استانداری هرمزگان ، سپاه و بسیج استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: برنامه ریزی لازم جهت همکاری در شناسایی و آموزش نیروی انسانی متخصص برای ایجاد کسب و‌کارها با اولویت تعاونی ها انجام شده که با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی امیدواریم بتوانیم سرعت رسیدن به این مهم را افزایش دهیم.

به گزارش ایلنا، در این نشست بر سرعت بخشی به طرح های بازگشایی مسیرهای روستایی شهرستان هدف که در دست اقدام با همکاری سپاه است تاکید و با بررسی نقشه های راه شهرستان بشاگرد به صورت عملیاتی برنامه ها تشریح شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =