کد خبر: 8265
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
فرش

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: طبق تفاهم‌نامه میان سازمان همیاری شهرداری‌های و دهیاری‌ها کشور با بسیج سازندگی، راه‌اندازی کسب و کارهای اشتغالزا در شهرستان بشاگرد با همکاری استانداری هرمزگان و بسیج سازندگی استان کلید خورد.

به گزارش روستانیوز به نقل از فارس، رضا مدرس عصر امروز در حاشیه جلسه ویدئوکنفرانس هم‌اندیشی در پیشبرد توسعه ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور، با اشاره به انعقاد تفاهنامه میان سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان بسیج سارندگی خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه در سطح کشور منعقد شده و در هرمزگان با هماهنگی و همکاری خوبی که میان استانداری هرمزگان، فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) و فرمانده بسیج سازندگی استان وجود دارد طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته پیش می‌رود.

وی اضافه کرد: هم‌افزایی ظرفیت‌های مشترک برای توسعه زیر ساخت های فنی و عمرانی و خدماتی در راستای کمک به رونق اشتغال کارآفرینی و توسعه اقتصادی در شهرستان بشاگرد موضوع تفاهم صورت گرفته است.

مدرس با اشاره به هدف عملیاتی کردن این تفاهم‌نامه در هرمزگان تاکید کرد: راه‌اندازی کسب و کارهای اشتغالزا در بشاگرد به منظور توانمندسازی اقتصادی مردم این شهرستان، هدف مشترک استانداری هرمزگان، سپاه و بسیج استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی لازم جهت همکاری در شناسایی و آموزش نیروی انسانی متخصص برای ایجاد کسب و‌ کارها با اولویت تعاونی‌ها انجام شده که با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی امیدواریم بتوانیم سرعت رسیدن به این مهم را افزایش دهیم.

گفتنی است، در این نشست بر سرعت بخشی به طرح‌های بازگشایی مسیرهای روستایی شهرستان هدف که در دست اقدام با همکاری سپاه می‌باشد تاکید و با بررسی نقشه‌های راه شهرستان بشاگرد به صورت عملیاتی برنامه‌ها تشریح گردید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =