کد خبر: 7017
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
آسفالت روستا

مدیر اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روانسر گفت: پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار برای بهسازی و آسفالت معابر ۲ روستای این شهرستان هزینه شد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، عبدالله عزیزی ، افزود: این اعتبار برای آسفالت و بهسازی پنج هزار متر مربع از معابر روستای «دوآب» و چهار هزار متر مربع از معابر روستای «تم تم» هزینه شده است.

وی تصریح کرد: این اعتبار از محل منابع قیر رایگان تامین شده است.

مدیر اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان روانسر ادامه داد: در صورت تخصیص اعتبار، آسفالت و بهسازی معابر ۶ روستای دیگر انجام می شود.

عزیزی یادآور شد: در سال گذشته نیز معابر هفت روستای «گراب علیا، دولت آباد، کره قلعه کهنه، بناوچکو، زالوآب، قوری قلعه و شبانکاره» با ۱۲ میلیارد ریال اعتبار انجام شده است.

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: خوشبختانه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات و اقدام‌های زیادی برای محرومیت زدایی روستاها انجام گرفته و این خدمات در این دولت نیز با شدت بیشتر ادامه دارد.

سعدی مصطفی زاده افزود: عمران و آبادانی و رشد و توسعه هرچه بیشتر روستاهای روانسر با همدلی و مشارکت همه جانبه مردم امکان پذیر است.

وی اظهار امیدواری کرد: در سایه اهتمام دولت به رفع مشکلات موجود در مناطق روستایی، شاهد رشد و توسعه همگون تمامی مناطق کشور باشیم.

بخش مرکزی روانسر دارای ۱۲۵ روستا و بیش از ۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر جمعیت دارد.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =