سیف الله فرزانه

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: از ۲۷ اردیبهشت ماه به تمام تاسیسات گردشگری ابلاغ شد که با ۵۰ درصد ظرفیت اقامتی و پذیرایی خود کار کنند.

به گزارش روستانیوز، سیف اله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران بااشاره به ورود مسافرین درروزهای اتی دراستان  افزود: حضور مسافران در تعطیلات عید فطر در این استان شروع مجددی برای سفرها است که امیدواریم با رعایت پروتکل بهداشتی باشد.
عضوشورای اداری استانداری مازندران اظهار داشت: مسافران باید به بحث‌های مهم بهداشتی، نظیر زباله، ترافیک و مکان اقامتی و پذیرایی توجه جدی کنند.
این مقام مسوول با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع سفر دراین ایام کرونایی رعایت پروتکل بهداشتی است، تصریح کرد: از روز شنبه هفته جاری ۲۷ اردیبهشت ماه به تمام تاسیسات گردشگری ابلاغ شد که با ۵۰ درصد ظرفیت اقامتی و پذیرایی خود کار کنند که امیدواریم هم گردشگران و هم میزبانان رعایت کنند تا بتوانیم این ویروس منحوس سریعتر از بین ببریم.
مدیرکل گردشگری مازندران با تاکید بر اینکه مازندران هم مسیر و هم مقصد گردشگری است، خاطرنشان کرد: این استان سر سبز وتوریستی به‌دلیل دارا بودن راه مواصلاتی و همچنین جادّه‌های دیدنی قطعا شاهد حضور مسافران درایام وماههای پیشرو خواهیم بود.
این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: درست است اقتصاد و محور توسعه مازندران گردشگری است اما باید ما باید جان انسان‌ها و سلامت آنها را مدنظر قرار دهیم.
فرزانه یاداورشد: قطعا در تعطیلات پیش رو مسافران زیادی وارد استان می‌شوند که تاکید ات موکد ما التزام  رعایت مسائل بهداشتی و قرنطینه‌ای است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =