میدان تره بار

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان گفت: سال گذشته بیش از ۵۰۰۰ تن انواع محصولات کشاورزی در غرفه‌های دائم و موقت تشکل‌های بخش کشاورزی استان عرضه شده است.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایسنا، مجید مسلمی‌راد راه‌اندازی مراکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در قالب غرفه های دائم و موقت را در بازاررسانی محصولات کشاورزی مؤثر دانست و از راه‌اندازی فروشگاه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در شهر همدان توسط اتحادیه تعاون روستایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان همدان، وی افزود: این غرفه ها به منظور عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و با مشارکت اتحادیه‌های استانی از جمله تعاون روستایی، کشاورزی، دامداران و مرغداران راه اندازی شده است.

مسلمی‌راد ادامه داد: بازاریابی محصولات کشاورزی با بهره‌گیری از کسب و کارهای جدید به ویژه استارت آپ‌ها در اولویت فعالیت تعاون روستایی استان همدان قرار دارد که در این زمینه آپ خرید و فروش آنلاین محصولات کشاورزی بزودی معرفی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت ورود تشکل‌های بخش کشاورزی به بورس کالا به ویژه محصولات کشاورزی، گفت: افزایش عرضه محصولات کشاورزی در بورس سبب شفافیت معاملات و قیمت گذاری محصولات کشاورزی می‌شود، در این راستا سیر و کشمش از محصولات مهم و برند استان همدان است که در بورس عرضه می‌شوند و عرضه گردو در بورس نیز در دستور کار قرار دارد.​

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =