کد خبر: 6416
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
روستا هادی

فرماندار بندر آستارا از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این شهرستان خواست، در اجرای طرح‌های هادی، بافت و معماری سنتی و بومی روستاها حفظ شود.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، حسن رستم زاد روز شنبه در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: ۴۴ روستا دارای طرح هادی است و یکی از مهمترین برنامه های بنیاد مسکن، اجرای این طرح هاست و این کار اهمیت بسیاری در ساماندهی ساخت و سازها و رفاه روستائیان دارد.

وی ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باید به توسعه پایدار روستاهای آستارا توجه بیشتر داشته باشد و روستائیان انتظار دارند، خدمات در روستاها و پاسخگویی به مطالبات آنها تسریع شود.

وی بیان کرد: بنیاد مسکن در طول ۴۱ سال گذشته خدمات قابل توجهی در روستاهای محروم و حتی شهرها ارائه کرده است و تاسیس بنیاد، نتیجه دوراندیشی امام (ره) به سازندگی کشور بود.

فرماندار آستارا گفت: ایران جزو ۱۰ کشور اول دنیا در تجربه بلایای طبیعی است و پس از وقوع سیل و زلزله در برخی استان ها، بازسازی های گسترده بنیاد مسکن را شاهد بوده ایم.

۲۱ فروردین ۵۸ سالروز تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فرمان امام (ره) است و از ۲۱ تا ۳۱ فروردین ماه دهه بنیاد مسکن نام گرفته است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در ۲ بخش و ۶۲ روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =