کد خبر: 41539
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۵
نخبگان کشاورزی خستگی‌ناپذیر و پرامید به سوی هدف حرکت کنند

مدیران وزارت جهاد کشاورزی باید نخبگان جوان را به عنوان جوانی پویا در کانون خانواده خود بدانند و به نظرات آنها اهمیت بدهند.

به گزارش روستانیوز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی نخبگان و جوانان، که صبح امروز در محل سالن توسعه برگزار شد، ضمن توصیه به مدیران وزارتخانه برای توجه جدی به نظرات نخبگان افزود: مدیران وزارتخانه باید نخبگان جوان را به عنوان جوانی پویا در کانون خانواده خود بدانند و به نظرات آنها اهمیت بدهند.

وی، خطاب به نخبگان هم یادآور شد: برای رسیدن به هدف خود در بدنه وزارت جهادکشاورزی، هم با امید و خستگی‌ناپذیر حرکت کنید و هم خودتان را با وجود داشتن مدارک عالی دانشگاهی بی‌نیاز از یادگیری ندانید و یافته‌های علمی خود را به بدنه وزارتخانه و عرصه کشاورزی منتقل کنید.

در این گردهمایی یک روزه نخبگان فعال در بخش‌های مختلف معاونت‌ها، سازمان‌ها و استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در حضور مدیران کل و مشاوران وزیر به بیان نظرات خود در راستای بهبود شرایط اداری و تحقق شعار سال به منظور کسب جهش تولید با همکاری نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =