کد خبر: 41495
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۳
تلاش ایران برای امنیت غذایی ستودنی است

معاون دبیرکل و مدیرکل دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه فائو در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در تایلند، از تلاش ایران برای امنیت غذایی تقدیر کرد.

به گزارش روستانیوز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی / صبح امروز در حاشیه بیست و چهارمین نشست شورای حکام سیرداپ ، معاون دبیرکل و مدیرکل دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه فائو با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در تایلند دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار ، هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گزارشی از تولید غلات، تولیدات دامی ،تولیدات گلخانه ای، شیلات و توسعه آبزی پروری ارائه کرد.

معاون وزیر جهادکشاورزی ، همچنین آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای انتقال تجربیات کشاورزان و کارشناسان بخش کشاورزی را اعلام کرد.

جان کیم معاون دبیرکل و مدیرکل دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه فائو ، نیز در این دیدار ، ایران را کشوری با ظرفیت فوق‌العاده از حیث نیروی انسانی و فنی کشاورزی برای امنیت غذایی دانست و برای تقویت روابط با فائو اظهار امیدواری کرد.

در این دیدار مقرر شد در سریعترین زمان ، نماینده فائو در جمهوری اسلامی معرفی و برای تقویت تعاملات و رفع چالش های امنیت غذایی اقدامات موثر بعمل آید.

گفتنی است ، بیست و چهارمین نشست شورای حکام سیرداپ روز پنجشنبه ۱۷ خردادماه در بانکوک تایلند برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =