پتروشیمی شازند افتخار صنعت پتروشیمی کشور شده است

مهندس شاهمیرزایی با حضور در غرفه پتروشیمی شازند، در جریان آخرین فعالیت‌ها و دستاوردهای این شرکت قرار گرفت و گفت: شازند، افتخار صنعت پتروشیمی شده است.

به گزارش روستانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، دکتر مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه پتروشیمی شازند بازدید کرد.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی به سیاست صادراتی شرکت ملی صنایع پتروشیمی اشاره کرد و اظهار داشت: سیاست و بنای NPC مخالفت با صادرات محصولات با ارزش افزوده پایین است و هدف ما صادرات محصولات با ارزش افزوده بیشتر و با تولید محصول نهایی جهت مصرف در دیگر صنایع می باشد.

وی استفاده از تولید کاتالیست بومی توسط همه پتروشیمی‌ها را راهبرد و سیاست شرکت ملی پتروشیمی دانست و تاکید کرد: پتروشیمی شازند به عنوان افتخار صنعت پتروشیمی کشور می‌بایست بخش عمده‌ای از تجهیزات، قطعات و به ویژه کاتالیست‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی خود را از داخل کشور تامین نماید که این امر می‌تواند از سوی مهندسان نخبه پتروشیمی شازند به منصه ظهور برسد.

پتروشیمی شازند افتخار صنعت پتروشیمی کشور شده است

وی در پایان بعد از اطلاع از آخرین دستاوردهای خودکفایی و بومی‌سازی شازند و شکستن رکوردهای پی در پی تولید توسط شاراک گفت: پتروشیمی شازند به افتخار صنعت نفت تبدیل شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =