برپایی موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مشهد

در ایام پایانی ماه صفر موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی برای خدمات رسانی و پذیرایی از زائران امام مهربانی ها در مشهد مقدس برپا شد.

برپایی موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مشهد، در ایام پایانی ماه صفر موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی برای خدمات رسانی و پذیرایی از زائران امام مهربانی ها در مشهد مقدس برپا شد.

به گزارش روستانیوز: احمد سجادی‌فر| مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی با تسلیت ۲۸ صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی (ع) و ۳۰ صفر شهادت غریبانه حضرت امام رضا (ع) گفت: این موکب با همت و همکاری اعضا سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی برپا شده است و در خدمت زوار است.

حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی افزود: هدف از برگزاری این موکب ضمن ارائه خدمت خالصانه به زائران، اشاعه و ترویج فرهنگ اسلامی به ویژه فرهنگ رضوی است.

وی ادامه داد: در این موکب همه بسیج شده اند تا ارادت خود را نسبت به ائمه اطهار به خصوص امام رضا (ع) نشان دهند و در ثواب این کار معنوی شریک شوند.

وی با تشکر از همکاران و مدیران مجموعه جهاد کشاورزی استان گفت: امروزه بحث بسیار مهم در باره محرم و صفر و اربعین زنده نگه داشتن آنها توسط خود مردم در قالب خدمت رسانی است که این بهترین نوع جهاد تبیین در مقابل دسیسه های دشمنان است چرا که دشمنان دین همیشه از وحدت مسلمانان ضربه خورده اند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی رضایی مسئول موکب شهدای جهاد سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی نیز ضمن تقدیر و تشکر از تمامی خیرین و بهره برداران محترم بخش کشاورزی استان در تامین اقلام این موکب گفت: این موکب به همت نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و با هماهنگی دفتر نماینده محترم ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و با همکاری سازمان جهادکشاورزی استان خراسان رضوی تشکیل یافته و تا آخرین روز ماه صفر در خدمت زائرین محترم امام رضا علیه السلام خواهد بود.

برپایی موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مشهد

برپایی موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مشهد

برپایی موکب شهدای جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در مشهد

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =