کد خبر: 39823
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
ورزش

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از ساخت سالن ورزشی سرپوشیده چند منظوره در روستای زلزله زده مرتضی قلی کندی در شهرستان خوی خبر داد.

به گزارش روستانیوز به نقل از مهر، سجاد بیرامی عصر سه شنبه در آئین آغاز این طرح ورزشی با بیان اینکه ۶ میلیارد ریال برای ساخت این سالن اختصاص یافته است، افزود: اعتبار این سالن از محل اعتبارات حوادث غیر مترقبه زلزله به صورت اوراق تأمین می‌شود.

وی ادامه داد: این سالن ورزشی دارای سقف بلند با ابعاد ۲۰ در ۳۶، قسمت مدیریت، رختکن تیم‌ها و سرویس بهداشتی با یک فضای ورزشی اضافی به ابعاد ۱۰ در ۲۰ به مساحت کل یک هزار و ۷۵ مترمربع است.

بیرامی اظهار کرد: این روستا در زلزله ۱۳ مهر سال گذشته دچار خسارت زیادی شد و عملیات ساخت اماکن مسکونی آن با پیشرفت خوبی در دست انجام است لذا ساخت این سالن می‌تواند در توسعه ورزش روستایی و جلب رضایت جوانان و نوجوانان برای پرداختن به ورزش‌های سالنی مؤثر باشد.

وی همچنین از کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظور در شهرستان تازه تأسیس چهاربرج خبر داد و گفت: در روزهای گذشته عملیات اجرایی ساخت این سالن با حضور نماینده مردم میاندوآب، چهاربرج و باروق در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان اجرایی این شهرستان آغاز شد.

بیرامی با اشاره به بازدیدش از ورزشگاه آزادی میاندوآب از دستور کار قرار گرفتن بازسازی این مکان ورزشی خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =