کد خبر: 38822
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
صادق برزگر

رشته‌های تخصصی گردشگری در آینده نزدیک به لیست دروس دانشگاهی شهرستان رامسر اضافه می‌شود.

به گزارش روستانیوز به نقل از شمال نیوز، صادق برزگر مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران ساخت ساختمان جدید دانشگاه رامسر و اضافه شدن رشته‌های تخصصی گردشگری در این دانشگاه را در مجاورت مجموعه و منطقه نمونه ایل ملی این شهر را بجا و حساب شده خواند و گفت: به طور حتم آموزش‌ها در این واحد دانشگاهی کاربردی و تاثیرگذار خواهد بود و در واقع کار در محیط واقعی تجربه خواهد شد.

او رشد و توسعه گردشگری را مستلزم دریافت آموزش‌های تخصصی برشمرد و افزود:رامسر فراتر از سایر نقاط کشور در بخش آموزش‌های گردشگری در حال پیشرفت است و استقبال دوست‌داران حرفه گردشگری از این آموزش‌ها رو به افزایش است.

برزگر با بیان اینکه آموزش‌های کوتاه مدت امسال با تنوع زیاد توسط آموزشگاه‌های گردشگری به فعالان گردشکری عرضه شد، گفت: این نوید را می‌دهیم با راه‌اندازی این دانشگاه مخاطبان زیادی تمایل به شرکت در دوره‌های دانشگاهی در رشته گردشگری را خواهند داشت.

او افزود: وجود بیش از ۲ هزار خانه مسافر در شهرستان رامسر وتعداد ٢٦ هتل و رستوران و محیط‌های گردشگری که ظرفیت این شهر زیبا را تشکیل می‌دهند، دلیل خوبی برای ارایه آموزش‌های تخصصی در این حوزه محسوب می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =