کد خبر: 34690
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
شاملو

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هم اکنون طرح هادی ۱۵ روستا در شهرستان خلخال در دستاجرایت و طرح هادی ۲۸ روستا هم بازنگری خواهد شد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، محمدرضا شاملو روز پنجشنبه در حاشیه از پروژه های شهرستان خلخال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی امسال سه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های روستایی کشور اختصاص یافته است که بر همین اساس سهمیه استان اردبیل و شهرستان‌های خلخال و کوثر از محل اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های هادی روستایی مناسب خواهد بود.

وی از رشد دوبرابری اعتبارات طرحهای هادی روستایی شهرستانهای خلخال و کوثر در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با تخصیص و هزینه‌کرد این اعتبار فعالیت‌های گسترده‌ای برای بهسازی معابر روستایی چه به صورت سنگفرش و چه به صورت پوشش آسفالت در حال انجام است.

سید غنی نظری نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید معاون عمران روستایی بنیاد مسکن از سه روستای ترازوج، سوسهاب و طولش شهرستان خلخال گفت: با توجه به وجود ۲۴۷ روستای دارای سکنه در شهرستان‌های خلخال و کوثر در جنوب استان اردبیل انتظار می‌رود سفر معاون عمرانی بنیاد مسکن فرصتی برای تکمیل و اجرای طرح‌های نیمه‌تمام هادی روستایی در این منطقه شود.

وی ادامه داد: هم‌اکنون طرح هادی ۱۵ روستا در شهرستان خلخال در حال اجرا بوده و همچنین طرح هادی ۲۸ روستای منطقه امسال مجددا بازنگری می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص سه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار محرومیت‌زدایی و اجرای طرح‌های هادی روستایی در سال جدید در کشور اظهارامیدواری کرد: با توزیع متوازن و عادلانه این اعتبارات، عمران روستایی همپای عمران شهری در منطقه جنوب استان اردبیل پیش برود.

در جریان سفر امروز معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به خلخال طرح‌های هادی روستاهای سوسهاب، ترازوج و طولش از توابع بخش مرکزی شهرستان خلخال به بهره برداری رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =