کد خبر: 30779
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱
راه روستایی

معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی وفرعی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: امسال مطالبات همه پیمانکاران خصوصا پیمانکاران راه‌های روستایی استان پرداخت خواهد شد.

به گزارش روستانیوز،خداداد مقبلی در سفر به استان اردبیل و در بازدید از محورهای روستایی شهرستانهای اردبیل ،خلخال و کوثر گفت:از انجایی که یکی از مشکلات اصلی استان اردبیل عدم تمایل برخی از پیمانکاران برای شرکت در مناقصات به دلیل منابع محدودمالی وپرداخت ها ست، در لایحه بودجه امسال پرداخت مطالبات پیمانکاران که از سنوات قبل معوق بود در دستور کاراست.

معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی وفرعی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه ساخت و نگهداری راههای روستایی یکی از اولویت های مهم سازمان راهداری است گفت: امسال پروژه های بسیار خوبی در استان اردبیل در حوزه راههای اصلی ،فرعی و روستایی در حال انجام است.

مقبلی از مساعدت مالی برای اتمام این پروژه ها از سوی سازمان راهداری خبرداد و گفت: امیدواریم با اختصاص اعتبار برای پروژه های در حال اجرای این استان بتوانیم تا پایان سال به بهره برداری مردم برسانیم.

وی با اشاره به اینکه در کل استان اردبیل اجرای ۲۰۰ پروژه راهداری اعم از نگهداری و ساخت وجود دارد، گفت:اعتبار این پروژه ها که هم اکنون با قوت تمام توسط راهداری استان اردبیل در تمام مناطق استان در حال اجراست ۵۰۰ میلیارد تومان است.

معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی وفرعی سازمان راهداری از بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر از این پروژه ها تا پایان امسال در استان اردبیل خبرداد و گفت: با هماهنگی مدیرکل راهداری استان اردبیل تمام تلاش ما براین است از اعتباراتی که برای آسفالت راهها هزینه شده است مردم بهره مند شده و براحتی از جاده های ایمن تردد کنند.

مقبلی تسهیل در تردد کاربران و ایمنی محورها را از مهمترین اهداف سازمان در اجرای پروژه ها عنوان کرد و گفت: در بازدیدی که از راههای ارتباطی شهرستان خلخال و کوثر داشتیم همه پروژه ها فعال و از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =