کد خبر: 30742
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
رئیس جمهور

رییس جمهور و تعدادی از اعضا هیات دولت که ۱۹ خردادماه به منطقه لبد کوهرنگ چهارمحال و بختیاری سفر کرده بودند به مردم منطقه قول مساعد برای ساخت مدرسه دادند، که یک روز پس از این وعده، عملیات ساخت ۲ مدرسه از سوی اداره آموزش و پرورش و اداره کل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس استان کلید خورد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت:برای ساخت ۲مدرسه در روستای لبد شهرستان کوهرنگ یک‌هزارمتر مربع زمین از طرف مردم این روستا اختصاص یافت و اهدا شد.

افشین امیریان  با بیان اینکه پس از دستور رییس جمهور برای ساخت مدارس جدید در روستای لبد به این منطقه سفر کرد، افزود: عملیات ساخت این مدارس با اهدای زمین توسط اهالی روستا آغاز شد.

وی گفت: طبق دستور رییس جمهور مدرسه فعلی فعال در این روستا بازسازی و تجهیز و ۲ مدرسه جدید راهنمایی دخترانه و پسرانه در این روستا از محل اعتبارات سفر و محرومیت‌زدایی احداث خواهد شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری نیز گفت: برای ساخت ۲ مدرسه متوسطه اول در این روستا یک‌هزار مترمربع زمین توسط اهالی روستا اهدا شد که عملیات تسطیح این زمین از روز شنبه بیست و یکم خردادماه آغاز شد و عملیات ساخت و تجهیز نیز پس از انجام تسطیح آغاز خواهد شد.

کامران رهی افزود: طبق دستور رییس جمهور مدرسه فعال این روستا بازسازی، تعمییر و تجهیز و ۲ مدرسه جدید دخترانه و پسرانه متوسطه در این منطقه احداث خواهد شد،که برای ساخت و تجهیز هر مدرسه ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات سفر رییس جمهور و محرومیت زدایی پیش‌بینی شده است.

وی اظهارداشت:هم‌اکنون ۱۹ باب مدرسه جدید یک تا ۳ کلاسه در شهرستان کوهرنگ از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی و خیری در دست احداث است.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور و تعدادی از اعضا هیات دولت روز پنجشنبه ۲۱ خردادماه به  چهارمحال و بختیاری سفر کردند و در نخستین برنامه کاری از طریق بالگرد راهی منطقه سختگذر لبد شهرستان کوهرنگ شدند.

شهرستان کوهرنگ در ۹۰کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =