کد خبر: 25047
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
همدان

معاون امور عمرانی استانداری همدان گفت: طرح سد خرمرود توسط بخش خصوصی با پیشرفت ۵۰ درصدی در حال آماده سازی است.

به گزارش روستانیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، فرزاد تیموری در سفر نیم روزه خود به تویسرکان از طرحهای اثر گذار این شهرستان بازدید کردند و گفت: طرح سد خرمرود ضمن تأمین آب کشاورزی، تأمین کننده آب شرب برای ۵۵ روستای شهرستان تویسرکان خواهد بود.

وی بابیان اینکه طرح تصفیه‌خانه سد سرابی به روش بی. او. تی توسط بخش خصوصی در حال احداث است افزود: طبق گفته‌های مدیرکل آب منطقه‌ای استان همدان پروژه تصفیه‌خانه سد سرابی به زودی افتتاح خواهد شد.

تیموری با تاکید بر اینکه این سد آب شرب تویسرکان و روستا‌های بالا دستی سد را تأمین خواهد کرد تصریح کرد: یکی از طرحهای اثرگذار برای شهر تویسرکان پروژه کنار گذر شمالی است و باتوجه به اینکه تردد کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین از خیابان‌های داخل شهر انجام می‌شود در همین راستا هفته آینده جلسه‌ای پیگیری طرح کنار گذر شمالی برگزار خواهیم کرد.

معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری همدان بابیان اینکه طرح کنار گذر شمالی از محلی عبور کرده است که خوشبختانه کمترین آسیب را به باغات وارد نموده تاکید کرد : ایستگاه بابا کمال هم پیشرفت فیزیکی خوبی را دارد و با اختصاص اعتبار مجدد ایستگاه راه‌آهن باباکمال به بهره‌برداری خواهد رسید همچنین اعتبار این پروژه از محل اعتبارات استانی تأمین شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =