کد خبر: 20283
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
استاندار البرز

استاندار البرز با اعلام اینکه اشتهارد یکی از شهرستان های کمتر برخوردار البرز است گفت: اعتبارات این شهرستان ویژه دیده می شود.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در دیدار چهره به چهره با ۵۹ تن از اهالی روستا های اشتهارد افزود:  با اشراف به این امر طی چند سال اخیر به گونه ای برنامه ریزی کردیم تا به لحاظ اعتباری اشتهارد مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی گفت: اشتهارد در بخش های مختلف صنعتی و همچنین دامپروری جایگاه بسیار خوبی در کشور دارد و در این حوزه ها مولد محسوب می شود.

استاندار البرز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان داشت: با توجه به اینکه واکسیناسیون به صورت گسترده انجام شده و همچنین دستورالعمل های بهداشتی رعایت می شود، دیدار های چهره به چهره با مردم را دوباره در دستور کار قرار دادیم.

وی ادامه داد: در شهرستان های مختلف این دیدارها اطلاع رسانی می شود و یک روستا را برای حضور مردم اعلام می کنیم.

شهبازی گفت: دغدغه ها، مشکلات و مسایل مردم را از بطن جامعه جویا می شویم و این موارد را در خلال برنامه های کلان استان مد نظر قرار می دهیم.

وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و خدمتگزاری آنها افتخار بزرگی است که نصیب ما شد از این رو با اهتمام ویژه ای برای حل موانع آنها اقدام می کنیم.

استاندار البرز اضافه کرد: البته در این سفرها مدیران مربوطه نیز حاضر می شوند و موضوعات حوزه کاری خود را مورد بررسی و رسیدگی قرار می دهند.

استان البرز دارای هفت شهرستان با جمعیت حدود سه میلیون نفر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =