کد خبر: 20177
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲
جاده

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت:پروژه احداث باند دوم حدفاصل شهر ارسنجان تا روستای خبریز این شهرستان که قسمتی از طرح خاوران سروستان ،خرامه ارسنجان ،سعادت شهر است، مسیر شرق فارس را به شمال استان متصل خواهد کرد و از لحاظ ترافیکی ارزش بالایی دارد.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایلنا محمود رضایی اضافه کرد: طول مجموع عملیات اجرایی این پروژه معادل ۱۳ و نیم کیلومتر است که شامل دو لایه آسفالت و عملیات ایمن سازی و جداسازی خطوط رفت و برگشت به صورت بزرگراهی است که این مسیر به اتمام رسیده و در حال بهره برداری است.

وی ادامه داد: پیمانکار فعال در این پروژه شرکت زرین دشت و مشاور طرح نیز شرکت مهندسین مشاور اتحاد راه است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس برآورد مبلغ هزینه شده برای این پروژه را بر اساس قرارداد پیمانکار ۳۵۰ میلیارد ریال و ارزش عملیات اجرا شده بر اساس قیمت روز را۹۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

رضایی گفت: محور مذکور از ابتدای هفته گذشته  زیر بار ترافیکی رفته اما تجهیزات مربوط موسوم به نیوجرسی کنار کانال هنوز کامل نشده و در حال نصب است.

به گفته وی همزمان با بهره برداری توسط شرکت پیمانکار  تعداد ۳ عدد دورگرد نیز در این پروژه اجرا خواهد شد ؛ در حال حاضر  ۱۳و نیم کیلومتر از این پروژه  تا ورودی روستای خبریز زیر بار ترافیک رفته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =