سلامت

مدیر راهبردی مجموعه جهادگران بقیه الله (عج) از ارائه خدمات درمانی جهادی به ۵ هزار و ۱۸۵ نفر در روستای چاه ابراهیم زهکلوت خبر داد.

به گزارش  روستانیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی جهادگران، رضا گودرزی گفت: مرکز فرهنگی جهادی بقیه الله (عج) با حضور دلسوزانه برای خدمت توانست به ۵ هزار و ۱۸۵ نفر از هموطنان جنوب کرمان در بخش‌های تخصصی درمان با ۵۳ پزشک به مدت ۴ روز کاری در روستای چاه ابراهیم از توابع زهکلوت کرمان ارائه خدمت کند.

وی ادامه داد: با ساختار روستایی خاص و کپرنشین این منطقه توانستیم با پروتکل‌های استاندارد شده طرح‌های جهادی گام بزرگی را بار دیگر در حوزه درمان این منطقه برداریم که ان شاالله مورد تأیید حضرت بقیه الله (عج) باشد.

گودرزی در ادامه در تشریح جزئیات طرح جهادی در شهر زهکلوت عنوان کرد: در این طرح ۵۳ پزشک در زمینه‌های دندانپزشکی تخصصی، پزشک عمومی، متخصصین داخلی، زنان و زایمان، مامایی، مشاوره و داروساز، چشم پزشکی تخصصی و بخش رادیولوژی با تجهیزات به روز حضور یافته و به‌صورت رایگان به درمان روستاییان پرداختند.

وی بیان کرد: ان شاالله با مساعد شدن شرایط و برنامه ریزی های منطقه‌ای بتوانیم در گام دوم انقلاب با حرکت‌های خاص در طرح‌های محرومیت زدایی جهادی به صورت ویژه حرکت داشته باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =