کد خبر: 12307
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
روستا

 بخشدار سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد گفت: تعریض محور ۱۶ کیلومتری «یاسوج_سپیدار_سادات_ چرام» از مهمترین مطالبات بخش سپیدار است.

به گزارش روستانیوز به نقل از ایسنا، علیداد حسین زاده در جمع خبرنگاران افزود: بخش سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد دارای ۱۰۱ روستا است که از این تعداد ۲۲ روستا دارای دهیاری و مابقی فاقد دهیاری هستند.
وی تصریح کرد: ۸ هزار و ۷۰۰ نفر از جمعیت بخش سپیدار را روستاییان و ۴۵۰۰ نفر از جمعیت این بخش را از عشایر تشکیل می‌دهند.
بخشدار سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد اظهار کرد: بخش سپیدار نمایندگی اداره جهادکشاورزی، سپاه، پاسگاه انتظامی، شبکه بهداشت را دارد، شرکت های خدمات رسان از جمله آب، برق و گاز و مخابرات یک نفر به عنوان نیروی عملیاتی در این بخش دارند البته در این بخش باید شعب بانکی شهر قضایی و برخی ادارات مستقر شوند.
حسین زاده عنوان کرد: مکاتباتی جهت واگذاری ۱۰ هکتار زمین برای ساخت مجتمع ادارات بخش سپیدار با فرمانداری انجام داده‌ایم.
وی با بیان اینکه هر کس هر سلیقه سیاسی و گرایشی که دارد مورد قبول نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: به مردم بخش سپیدار قول می‌دهم که خارج از قانون اخلاق وظیفه دخل و تصرفی در انتخابات ۱۴۰۰ نداشته باشم.
بخشدار سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد بیان کرد: تعریض محور ۱۶ کیلومتری «یاسوج_سپیدار_سادات_ چرام» از مهمترین مطالبات بخش سپیدار است.
حسین زاده با اشاره به شرایط کرونایی خاطرنشان کرد: از مردم بخش سپیدار انتظار داریم از تجمع در مراسم های عروسی و عزا خودداری کنند، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، ماسک بزنند و از ترددهای غیرضروری بپرهیزند.
وی در پایان ادامه داد: از خدمات ارائه شده از سوی دستگاه‌های مختلف در بخش سپیدار تشکر می کنم اما انتظار داریم بیش از پیش به این بخش در حوزه‌های مختلف توجه شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =