کد خبر: 12048
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
روستا بازار

هفتمین روستا بازار خراسان رضوی در شهرستان صالح‌آباد آغاز به کار کرد

به گزارش خبر گزاری صدا  سیما،مرکز خراسان رضوی؛این روستابازار  در زمینی به مساحت ۸۸ متر مربع و با بیش از  ۱۰ میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسیده است و با عرضه تمامی اقلام روستایی افتتاح شد.

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح هفتمین روستا بازار خراسان رضوی در صالح آباد گفت: هدف اجرای "طرح روستا بازار" عرضه مستقیم محصولات کشاورزی از مزرعه به سفره مردم و مصرف‌کنندگان است.

ایرج ناصری‌مقدم افزود: روستابازار‌ها راهی برای حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده و رسیدن محصول به قیمت واقعی و تضمین سود کشاورزان و تولیدکنندگان با حذف واسطه محسوب می‌شوند.

وی با بیان این که این خراسان رضوی عملکرد مطلوبی در راه‌اندازی و ایجاد این بازار‌ها داشته است ادامه داد: این طرح حوزه اقتصادکشاورزی پیش از این در ۶ شهرستان دیگر خراسان رضوی یعنی مشهد، بجستان، فریمان، تربت‌حیدریه، کاشمر و تربت‌جام اجرا شده است.

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: با برنامه‌ریزی و تمرکز صورت گرفته برای خرید‌های توافقی محصولات کشاورزی پیش بینی می‌شود ۱۰۰ روستابازار دیگر ظرف نیمه دوم سال آینده در استان خراسان رضوی راه‌اندازی شود.

شهرستان صالح‌آباد در فاصله ۲۵۶ کیلومتری جنوب شرق مشهد قرار دارد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =