کد خبر: 11840
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: دولت تدبیر و امید در طول فعالیت خود، در بخش‌های مختلف گازرسانی، آبرسانی، راه روستایی و بهداشت و درمان روی روستاها تمرکز کرد.


به گزارش روستانیوز به نقل از شانا، معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: دولت تدبیر و امید در طول فعالیت خود، در بخش‌های مختلف گازرسانی، آبرسانی، راه روستایی و بهداشت و درمان روی روستاها تمرکز کرد.

اسحاق جهانگیری، (شنبه، دوم اسفندماه) در آیین بهره‌برداری از ۱۴۸ کیلومتر راه روستایی و آغاز عملیات گازرسانی به ۱۰۰ روستا و ۱۵۰ واحد صنعتی کردستان در روستای هانیس سنندج گفت: روستاها کانون تولید بوده و بزرگترین نشانه آرمان خواهی، تحقق عدالت و توجه به مناطق روستایی است.

وی با بیان اینکه باید قدردان روستاییان، عشایر و تولیدکنندگان بود، زیرا این اقشار در سخت‌ترین شرایط برای توسعه کشور تلاش می‌کنند، گفت: یکی از کارهایی که آمریکا در جنگ اقتصادی علیه ایران آغاز کرد، همین بخش صنایع و تولیدات غدایی بود، با این وجود از سال ۹۴ و با همت کشاورزان کشور و از جمله کردستان، در زمینه واردات گندم بی نیاز شدیم.

معاون اول رئیس‌جمهوری در سفر یک روزه به کردستان، با حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان، چند طرح را در بخش‌های مختلف به صورت همزمان افتتاح کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =