دهه فجر

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت:  ۱۸ عنوان برنامه توسط ستاد کارگروه کودکان و نوجوانان به مناسبت دهه فجر برگزار می شود که مهمترین آن  ششمین همایش استانی کبوتر کوچه ما به شمار می رود.

به گزارش روستانیوز، جواد زاهدی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: طی دهه فجر سال جاری فعالیت‌های کانون با محوریت فضای مجازی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: ۱۸ عنوان برنامه در دهه فجر سال جاری توسط کانون برگزار می‌شود که درحال حاضر ۲۳ مرکز ثابت کانون در استان مشغول به فعالیت هستند که بیش از ۲۰۰ برنامه را برگزار خواهند کرد.

زاهدی افزود: برگزاری ششمین همایش استانی کبوتر کوچه ما و خوانش شعرهای انقلابی توسط اعضای انجمن شعر ارومیه با عنوان آیه‌های آزادی از جمله مهم‌ترین برنامه‌های کانون به‌شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: خوانش داستان‌های انقلابی، برنامه شعر با طعم آزادی و معرفی شعرای انقلابی، برنامه الفبای انقلاب و معرفی ایام و وقایع انقلاب از جمله دیگر برنامه‌های کارگروه کودکان و نوجوانان در دهه فجر است.

زاهدی ساخت کتیبه با عنوان نمادهای انقلاب، برگزاری چهاردهمین کارگاه چاپ نمادهای انقلابی و تهیه نمایش عروسکی کوتاه و نشر در فضای مجازی را از دیگر برنامه‌های کانون برشمرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: با شیوع کرونا تولید محتوا در قالب برنامه‌های فضای مجازی افرایش یافت و بیش از ۴ هزار اثر ۱ دقیقه تا ۵ دقیقه‌ای تولید و در فضای مجازی قرار گرفته است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =