گاز

با پیگیری پایگاه خبری راه آرمان ایرانمنش مدیرعامل پرسی گاز گفت: صبح امروز کپسول گاز مایع بین ساکنان منطقه سعیدی کرمان توزیع می شود.

به گزارش روستانیوز به نقل از راه آرمان، زمستان امسال برخی مناطق کشور دچار مشکل کمبود گاز بوده اند که استان کرمان نیز از این مشکل بی نصیب نمانده است؛ یکی از مناطقی که لوله کشی گاز نداشته است و تامین گاز ساکنان با کپسول گاز مایع صورت می گیرد روستای سعیدی کرمان است که به گفته معتمد محله این روستا؛ حدود یک هفته در این منطقه کپسول گاز مایع توزیع نشده است و برودت هوا مردم را دچار مشکل کرده است.

این در حالی است که طی چند روز گذشته اهالی این منطقه برای دریافت گاز مایع به محل توزیع مراجعه کرده اما به دلیل ازدحام جمعیت و صف طولانی  متاسفانه توزیع کپسول گاز مایع بین همه صورت نگرفته است.

جهت پیگیری این مشکل با فرماندار کرمان علی بابایی تماس حاصل کرده و از وی درخواست رسیدگی به موضوع را داشتیم، با تماس های مکرر وی با رئیس ناحیه مرکزی شرکت نفت کرمان و با پیگیری های خبرنگار راه آرمان، محمد مختاری گفت: این مشکل کشوری است و تنها مربوط به استان یا شهر کرمان نمی شود.

رئیس ناحیه مرکزی شرکت نفت کرمان ادامه داد: به دلیل برخی مشکلات از جمله اورهال (تعمیرات اساسی پالایشگاه‌ها) پالایشگاه گاز طی چند روز اخیر  توزیع گاز مایع در سطح کشور دچار مشکل بود.

مختاری عنوان کرد: در حال حاضر این مشکل برطرف شده و به محض رسیدن کامیون های حامل گاز مایع به مخازن شهر کرمان توزیع انجام می گیرد.

ایرانمنش مدیرعامل پرسی گاز در پاسخ به خبرنگار ما مبنی براینکه آیا توزیع در  محل شرکت واقع در جاده تهران انجام می شود یا اینکه به وسیله خودرو در خود منطقه  صورت می گیرد، بیان کرد: برای راحتی مردم ساعت ۹ صبح امروز سعی داریم کپسول های گاز مایع  را  بوسیله خودرو سیلندرکش در خود منطقه توزیع کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =