عباس جهانگیرزاده 

نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق هماهنگی ها و پیگیری های انجام شده حق بیمه کشاورزان منطقه به ویژه گندم کاران از سوی بیمه کشاورزی ایران و در سریع ترین زمان پرداخت می‌شود.

به گزارش روستانیوز به نقل از تسنیم، عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: طبق هماهنگی‌ها و پیگیری های انجام شده حق بیمه کشاورزان منطقه به ویژه گندم کاران از سوی بیمه کشاورزی ایران و در سریع ترین زمان پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه حق بیمه کشاورزان در روزهای آینده واریز خواهد شد افزود: با توجه به اینکه حق بیمه کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی سال ۹۸ از سوی بیمه کشاورزی ایران تاکنون پرداخت نشده است به صورت جدی این مسئله مورد پیگیری قرار گرفته است.

جهانگیرزاده با اشاره به پیگیری مشکلات کشاورزان منطقه از سوی وزرات جهاد کشاورزی تصریح کرد: در سریع ترین زمان موضوع مربوطه از طریق وزارت جهاد کشاورزی و بیمه کشاورزی مورد پیگیری قرار گرفت چراکه با وجود واریز وجوه اختصاصی به حساب بیمه کشاورزی تاکنون خسارت کشاورزان تلاشگر پرداخت نشده است.

نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی خواستار پرداخت مطالبات کشاورزان شد و بیان کرد: بر‌اساس اعلام مسئولان بیمه کشاورزی کشور از میزان ۷۲۰ میلیارد ریال بابت خسارت مانده کشاورزان کل کشور به میزان ۴۲۰ میلیارد ریال به استان اردبیل اختصاص یافته است و به حساب کشاورزان واریز خواهد شد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ظرفیت های شمال استان اردبیل در کشاورزی اظهار کرد: منطقه مغان در شمال استان اردبیل در حوزه کشاورزی و دامپروری استعدادهای ویژه ای دارد و در حال حاضر نقش اساسی و مهم در اقتصاد، تولید و اشتغال کشور ایفا می‌کند و در این راستا باید در راستای حل مشکلات کشاورزان این منطقه گام های محکمی برداشته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

آخرین اخبار