کد خبر: 8667
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
 اردشیر مطهری

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی ازاختیارات وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صمت رفته است، وزارت خانه‌ای که صاحب ندارد. چه کسی باید مطالبات کشاورزان را پیگیری کند.

به گزارش روسانیوز به نقل از وانانیوز، اردشیر مطهری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از علی خضریان به خاطر طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی گفت: یکی از مشکلات اساسی کشور ما مشکل کشاورزی و دامداری است. بارها و بارها تاکید و از مسوولان ذی‌ربط پیگیری کرده‌ام. متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی در ساحت ماموریت و مسئولیت اختیار ندارد. بخشی از اختیارات وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت مربوط است. وزارت خانه‌ای که صاحب ندارد و آدم نمی‌داند باید یقه چه کسی را بگیرد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کود اوره به ۵۰۰ هزار تومان رسیده است، پیشنهادم این است تدبیری کنید و علی الحساب اعتبار تزریق کنید. بسیاری می گویند آقای «م» وارد کننده کود است باید شفاف شود که این آقا کیست و چرا فقط او کود وارد می‌کند؟ مردم از انتقاد ما مجلسی‌ها به ستوه آمدند و می‌پرسند چرا اجرا نمی‌کنید.

مطهری در ادامه تذکر خود اظهار کرد: آقای خاوزای وزیر خوبی است ولی اختیاری ندارد. وقتی درباره سیلوهای شهرستان خودم از او پرسیدم گفت که اختیارش با وزارت صمت است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در پایان تذکر خود خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: ۲۰ روز است که استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور را تقدیم هیات رئیسه کردیم، یک نفر به نام آقای کولیوند در مجلس دنبال نمایندگان راه افتاده و می گوید که امضاها را پس بگیرید، اگر کولیوند کار چاق کنی می‌کند ایشان را به مجلس راه ندهید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

آخرین اخبار