کد خبر: 8087
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
۶۶

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، از پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه بیمه های فراگیر کشاورزی در کشور خبر داد.

به گزارش روستانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزی، دکتر محمدابراهیم حسن نژاد در نشست ستاد بیمه کشاورزی استان خراسان رضوی که امروز از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به ماده ۳۲ قانون افزایش بهره وری در بخش کشاورزی، از همکاری جدی صندوق بیمه کشاورزی با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و پیگیری وزارت جهاد کشاورزی در هیأت دولت به منظور توسعه بیمه های فراگیر کشاورزی در کشور سخن گفت.

وی با بیان وضعیت پیش روی نظام بیمه کشاورزی، راهبرد توسعه بیمه کشاورزی و اثربخشی آن را از طریق افزایش فروش بیمه نامه و پرتفوی بیمه کشاورزی معرفی کرد و آن را زمینه ساز کاهش ضریب ریسک و افزایش تعهدات نظام بیمه کشاورزی برشمرد.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی همچنین از اعلام آمادگی این صندوق برای ارائه سریع تر برنامه بیمه کشاورزی در سال زراعی آتی به نسبت سنوات پیشین، خبر داد.

وی با اشاره به دیجیتالی شدن عملیات بیمه کشاورزی و کاهش زمان رسیدگی به پرونده های خسارت، گفت: در این راستا سطوح اختیارات ستادهای بیمه ای در استان ها افزایش می یابد.

حسن نژاد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته در استان خراسان رضوی، آمادگی کامل ستاد صندوق بیمه کشاورزی برای کسب نظرها و پیشنهادهای مدیریت های استانی برای توسعه بیمه کشاورزی را اعلام کرد.

مهندس اورانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی نیز در این نشست، خواهان تسریع در تدوین شاخص هایی برای بررسی عملکرد شرکت های خدمات بیمه ای و کارگزاران بیمه کشاورزی شد.

گفتنی است؛ نشست ستاد بیمه کشاورزی استان خراسان رضوی با حضور دکتر محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، دکتر ابراهیمی پاک عضو هیأت مدیره این صندوق، مهندس نوری مدیر امور بیمه ای در ستاد صندوق بیمه کشاورزی، مهندس اورانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی، مهندس دشت بیاضی مدیر ستادی شعب بانک کشاورزی در استان خراسان رضوی و شماری از مدیران جهاد کشاورزی و معاون خدمات بیمه کشاورزی این استان با موضوع بیمه اجباری دام بر بستر ارتباطات از راه دور برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

آخرین اخبار