کد خبر: 8076
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
659

 فرماندار کرمانشاه گفت: دهیاری‌ها به عنوان بازوی توانمند منابع طبیعی هستند و از سرمایه‌های ملی به عنوان بستر حیات و آینده ساز تمامی نسل‌ها حمایت می کنند.

 به گزارش روستانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در اقدامی شایسته  ۲۸دستگاه دمنده از محل اعتبارات دهیاری‌ها خریداری و در مراسمی تحویل ۲۸دهیاری گردید.

 فرماندارکرمانشاه از دهیاری‌ها به عنوان بازوی توانمند ادارات منابع طبیعی نام برد و گفت: این اقدام شایسته نشان از اقتدار و علاقه مندی دهیاران به حمایت از سرمایه‌های ملی به عنوان بستر حیات و آینده ساز تمامی نسل‌ها دارد.

 فتحی بخشدار مرکزی کرمانشاه نیز حفظ منابع طبیعی را از اولویت امور در سطح روستا‌ها ذکر کرد و گفت:در ارتباط تنگاتنگ با معیشت و زندگی جوامع محلی است.

او همچنین اضافه کرد که دهیاری‌های شهرستان کرمانشاه برای هر گونه همکاری در عملیات‌های اطفا حریق آمادگی لازم را دارند.

 کولانی مدیرکل منابع طبیعی استان کرمانشاه  تعاملات بین منابع طبیعی، فرمانداران، بخشداری‌ها و دهیاری‌های استان کرمانشاه را در سطح کشور بی نظیر ذکر کرد و گفت این اتحاد، همدلی و عشق به طبیعت که امروز در استان سرلوحه کار مردم و مسئولین  را بایستی در سطح کشور ترویج داد که در آینده‌ای نه چندان دور زمینه ساز اجرای طرح حفاظت مشارکتی که در دستور کار سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری کشور قراردارد شده و مردم خود متولی حفظ، احیا و توسعه این منابع ارزشمند طبیعی شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

آخرین اخبار