کد خبر: 7559
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
میوه

با وجود اینکه زمان نوبرانه بودن برخی از میوه های تابستانه گذشته است اما قیمت ها در بازار بالاست به طوری که برخی میوه ها ۵ تا ۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شده اند.

به گزارش روستانیوز به نقل از تسنیم با وجود اینکه فصل نوبرانه بودن برخی از میوه های تابستانه گذشته است اما قیمت انواع میوه کماکان بالا است به طوری نرخ عمده فروشی انواع میوه حدود ۵ تا ۳۰ هزار تومان به فروش می رسد. 

نرخ عمده فروشی انواع  میوه و تره بار  برای فروش در میدان مرکزی میوه تهران در فاصله زمانی ۹ تا ۱۵ تیر ماه سال جاری اعلام شد این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه در سطح خرده فروشی های سطح شهر است.

 بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار مغازه های سطح شهر حداکثر می توانند ۳۵ درصد به این قیمت ها اضافه کنند.

 قیمت عمده فروش هر کیلوگرم انگور یاقوتی ۱۰ تا ۱۸ هزار تومان، آلبالو ۷ تا ۱۱ هزار تومان، قطره طلا ۷ تا ۱۱ هزار تومان، توت سفید ۶ تا ۱۰ هزار تومان، توت فرنگی ۸ تا ۲۰ هزار تومان، خیار ۲ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، دستمبو ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار تومان، زرد آلو ۴ تا ۲۸ هزار تومان، سیب گلاب ۱۰ تا ۱۸ هزار تومان، طالبی شاه پسند ۴ تا ۷ هزار و ۵۰۰ تومان، موز ۸ تا ۱۲ هزار تومان، گیلاس مشکی ۸ تا ۱۵ هزار تومان، گیلاس صورتی ۸ تا ۱۶ هزار تومان، هلو ۴ تا ۱۲ هزار تومان و هندوانه هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

بنابراین گزارش قیمت لیمو ترش ریز و تازه ۷ تا ۱۵ هزار تومان و لیموترش سنگی انباری ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان تعیین شده است. لیست کامل قیمت انواع میوه و سبزی در جدول زیر آمده است.

سازمان میادین میوه و تره‌بار , بازار میوه , ستاد تنظیم بازار ,

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

آخرین اخبار