کد خبر: 5705
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
رضا غفاری

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: ۱۱۴ پروژه همزمان با دهه فجر در استان اجرا شد که ۱۵ پروژه مربوط به شهرستان آمل است.به گزارش روستانیوز،  رضا غفاری  در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با بیان اینکه در دهه فجر سال جاری ۱۱۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید، افزود: ۱۵ پروژه از ۱۱۴ پروژه برای شهرستان آمل می‌باشد.
 
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اظهار داشت: از شهرستان آمل تا شهرستان گلوگاه ۱۷ امور برق و ۱ میلیون و چهار هزار مشترک داریم که ۲۲۹ هزار مشترک برای شهرستان آمل است که ۱۶ درصد مشترکین استان را تشکیل می‌دهد.
 
این مقام مسوول با اشاره به اینکه شهرستان آمل از اهمیت‌هایی بسیار بالایی برخوردار است و از تلفات کمتری برخوردار است، گفت: در سال رونق تولید دنبال قطع برق صنایع نبودیم و انتظار داریم در سال ۹۹ مشترکین و ادارات در راستای مصرف بهینه ما را همراهی کنند.
 
عضوشورای اداری استانداری با بیان اینکه پرداخت به موقع هزینه قبوض ما را در چرخه اجرای پروژه‌ها کمک می‌کند، افزود: در سال ۹۹ برای تأمین ۷۵ هزار حلقه چاه قراردادی قید شد که پس از تأمین اعتبار اجرایی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

آخرین اخبار