سمنان

سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی که به همت فرماندهی پلیس راهور استان سمنان برگزار شد گفت که  باید سمنان از شهر خودرو محور به شهر انسان محور تبدیل شود.

به گزارش روستانیوز،سید محمد ناظم رضوی با اشاره به جایگاه و نقش اصلی انسان در برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های شهری اقدامات انجام شده در خصوص انسان محوری را کافی ندانست و بر ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی، استفاده از دوچرخه و پیاده راه سازی و بازنگری معابر موجود تاکید کرد . ناظم رضوی به اقدامات شهرداری سمنان در این راستا اشاره کرد و گفت: فاز اول سامانه پایش تصویری شهر با همکاری پلیس راهور به زودی راه اندازی شده که علاوه بر افزایش امنیت بیشتر در حوزه ترافیک و ترددهای شهری ، اعمال نظارت دقیق تر نیز بر رفتار رانندگان صورت می پذیرد.

وی در ادامه بیان کرد: راه اندازی سامانه های دوچرخه سواری و ایستگاه های مربوطه در راستای تاکید سازمان شهرداری ها در دستور کار شهرداری قرار دارد و به زودی طرح روزهای بدون خودرو نیز اجرا می شود . شهردار سمنان اظهار امیدواری کرد که با اجرای طرح پیاده محور نمودن خیابان امام خمینی (ره)، مراحل مقدماتی پارکینگ های مکانیزه و غیرمکانیزه در مناطق مرکزی شهر نیز عملیاتی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

آخرین اخبار