ذوالفقاری

ذوالفقاری با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای سیاست‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی "مشوق صادراتی" به صادر کنندگان سیب درختی استان پرداخت می‌شود.

به گزارش روسنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران،  وی ادامه داد: یارانه صادراتی صرفا به صادرکنندگانی پرداخت می‌شود که از ابتدای آبان ماه ۱۳۹۶ تا پایان سال اقدام به صادرات سیب درختی ازمبادی قانونی نموده و از سایر مشوق‌های صادراتی استفاده نکرده باشند تعلق میگیرد که در این راستا به ازای صادرات هر کیلو سیب درختی استان یارانه صادرات به صادرکنندگان پرداخت می‌شود.
 
ذوالفقاری افزود: از کلیه صادر کنندگان سیب درختی واجد شرایط استان دعوت می‌شود با مراجعه به سامانه مشوق‌های صادراتی وزارت جهاد کشاورزی به آدرسhttp://agri.maj.ir حداکثر تا ۲۸ اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام ونسبت به پیگیری دریافت یارانه صادراتی اقدام نمایند.

وی درخصوص شرایط مشمولین طرح اظهار داشت: داشتن کارت بازرگانی به نام شخص یا شرکت صادر کننده و تاییدیه گمرک جزو از جمله این شرایط است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

آخرین اخبار

گفتگو

  • سهم بیش‌تری باید به دهک‌های پایین پرداخت شود

    سهم بیش‌تری باید به دهک‌های پایین پرداخت شود

    رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: افزایش بی‌رویه نرخ ارز موجب تورم شده و فشارهای زیادی به دهک‌های پایین وارد شده است؛ بنابراین دولت بایستی روی هدفمند کردن یارانه‌ها تحقیق و تفحص بیش‌تری انجام دهد و سهم بیش‌تری از یارانه را به دهک‌های پایین تخصیص بدهد؛ چراکه وقتی فشار تورمی بر جامعه‌ای وارد می‌شود آسیب‌پذیرترین قشر، دهک‌های پایین و کم‌درآمد هستند که روزبه‌روز فقیرتر می‌شوند.